Menu / szukaj

Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2015 – Edycja III

Impreza Charytatywna – Jedziemy dla Domów Dziecka
Trzecia Świętokrzyska Terenowa Integracja w ramach OTI dla Choinki

5 grudnia 2015 r., zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie, na trzecią już edycję świętokrzyskiej choinki, organizowaną przez kluby Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep oraz Bazę OffRoad Camp4x4.
Jest to charytatywna impreza o charakterze zlotu, zawierająca elementy rywalizacji.
W tym roku znowu wspomożemy domy dziecka ale również przygotujemy paczki świąteczne dla dzieciaków do których nie zawsze przychodzi Mikołaj.
Tegoroczna edycja imprezy, odbędzie się w województwie świętokrzyskim na pograniczu ziemi iłżeckiej i ostrowieckiej, na zupełnie nowych terenach. Nie zabraknie ciekawych tras o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.
Przewidujemy dwie klasy: turystyczna i wyczynowa. Trasy będą prowadzić drogami szutrowymi w okolicach Jeziora Brody. Nie zabraknie również terenowych prób sprawnościowych.
Patronat honorowy nad Świętokrzyską OTI 2015 objęła Pani Wójt Gminy Brody.
W trakcie imprezy będzie prowadzona licytacja fantów. Wielu lokalnych przedsiębiorców oraz znanych firm ze środowiska offroad przekazało ciekawe przedmioty, które zlicytujemy wśród naszych gości.
Cały dochód z wpisowego i licytacji przekazany zostanie na prezenty świąteczne dla dzieci ze świętokrzyskich domów dziecka. Prowadzimy również akcję „Podaruj maskotkę na święta” – każdy może przynieść do bazy imprezy wszelkie zabawki które trafią potem do dzieci. Zbieramy również cukierki i inne słodycze.

Jako sponsor czyli w tym przypadku pomocnik Św. Mikołaja zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu nie tylko ze środowiska off-road na Świętokrzyskie OTI Dla Choinki 2015 – Edycja III.
Możesz zostać sponsorem, uczestnikiem lub darczyńcą. Z całego serca zachęcamy sponsorów, naprawdę nie potrzeba dużo, żeby wspomóc to “pospolite ruszenie 4×4″ dla dzieciaków, które nie miały w życiu szczęścia. Można się też zapisać jako uczestnik, informacje jak to zrobić znajdziecie poniżej. A my przypominamy, że można także dodatkowo pomóc przekazując dla dzieciaków różne potrzebne rzeczy takie jak ubrania, obuwie, materiały szkolne, zabawki i SŁODYCZE. Pamiętajcie to są dzieciaki, których rodzice nie zabiorą za rączkę do sklepu na zakupy, więc bądźmy chociaż w ten sposób dla nich przybranymi rodzicami. Jeżeli nie możecie zostać sponsorem lub wziąć udziału w imprezie zawsze możecie wasze dary serca przekazać nam (czekamy w LANDWORLD SERWIS LAND ROVER, Panoramy 46, Warszawa) a my je w waszym imieniu zawieziemy.
W poprzedniej z 2014 roku w imprezie wzięło udział ponad 70 ekip z całego kraju. Mamy nadzieję, że pobijecie frekwencję z zeszłego roku.

Data: 5 grudnia 2015
Baza imprezy i start: Stadion Kamienna Brody w Brodach Iłżeckich
Wpisowe minimum 150 zł od załogi.
(możesz też przekazać więcej na ten cel jeżeli chcesz)

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na OTI 2015 Świętokrzyskie
Prosimy również o pobranie ze strony regulaminu / oświadczenia.
Z wydrukowanym i podpisanym oświadczeniem zapraszamy 5 grudnia 2015 do biura imprezy.
Formularz zgłoszeniowy dla uczestników znajdziecie tutaj na stronie Camp 4×4.
Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebook.
Kontakt dla sponsorów Joanna Kasznicka tel. 793567459 lub Tomasz Szapłyko 793 578 879